קאו לאק Can Be Fun For Anyone

השם קאו לאק ניתן לאזור בשל ההר הגדול הנמצא בתוך שמורת הטבע לאם רו ששייכת לקאו לאק. מכאן פירוש השם קאו לאק הינו "הר לאק".

♦ לכל תוכניות טיולי האיכות הפרטיים שלנו תאילנד ==> כל מגוון טיולי האיכות שלנו בתאילנד

In het Khao Lak gebied vind je Een indrukwekkende verscheidenheid aan resorts, waar de meeste "vacation resort" inns zijn - Grote privéresorts die een enorm zwembad, verwenservice en een privéstrand bieden om te zwemmen.

והבונוס, פחות צפוף עד נטוש (תלוי בעונה ובמיקום). מחירים שפויים יותר. שקט ושלווה.

המלון היה כל כך יפה, שווה ומפנק שזה לא הפריע לנו כשרצינו לקפוץ לשם. יש גם מסעדות במלון (יקרות!) ומסעדה צמודה למלון במחירים תאילנדיים רגילים וגם הרבה מסעדות לאורך החוף.

במקומות אלו עליכם לבחור במלונות טובים, מפנקים ומומלצים השוכנים במיקום מרכזי, שכן הם לרוב מציעים בריכה ומחזיקים בחדרים ייעודיים לירח דבש. לפרטים נוספים והזמנת מלון עם התחייבות למחיר הזול ביותר בקרו בעמוד מלונות בצ'אנג מאי.

טיול לאיי ג'יימס בונד מציע לראות טבע ונוף, שייט רגוע, חופים ומערות מיוחדות

לאורך כל החוף מפוזרים מלונות ובונגלוס, ורצוי להזמין מקומות מראש!

שדה תעופה בניז'נפרטובסק: סכמה, תמונה. איך מגיעים לשדה התעופה של ניז'נרטובסק

יש ללחוץ כדי לשלוח קישור לחברים באימייל (נפתח בחלון חדש)

משתפת במסע לתאילנד, איך הגענו לרעיון, איך התארגנו, איך זה מרגיש, מה הקשיים ומה החוויות במיוחד כשהמסע משפחתי, זוג ושני ילדים קטנים.

צריך להזהר בתצפית עם הילדים כי זה מאד גבוה ולא מאובטח וגם העלייה לתצפית מסתבר היא בהסעה של המקום מהחנייה. אבל עלייה מטורפת ודי מפחידה… בשביל דברים שווים מתאמצים…

"העיר הגדולה של המלאכים, משכן בודהה האזמרגד, מושב השלטון השמימי, הבירה הגדולה של העולם המעוטרת בתשע אבני החן, עיר נפלאה מלאת ארמונות מלכותיים אשר דומים לארמונות השמימיים של התגלמויות האלים, העיר של האל אינדרה".

Een vakantie in Khao Lak is ook geschikt voor gezinnen satisfied kinderen Degenen die willen genieten van een goedkope familievakantie, voor stellen die op zoek zijn naar een romantische vakantie of een huwelijksreis plannen in een exotische stijl, vol stranden en magen en voor liefhebbers van Oost-Aziatische cultuur die de authenticiteit van Thailand als ervaringsplek willen leren kennen en niet קאו לאק als een toeristisch centrum zoals in de andere plaatsen in Thailand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *